Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Pełczycach
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

ZAPYTANIE OFERTOWE w związku z realizacją projektu nr INT-10-0053 pn. Przystanie wraz z infrastrukturą towarzyszącą na szlakach wodnych w regionach Recknitz-Trebeltal (powiat Nordvorpommern) oraz gmina Pełczyce (Woj. Zachodniopomorskie) jak również rozbudowa schroniska młodzieżowego w gminie Grammendorf w Nehringen realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Celu 3 "Europejska Współpraca Terytorialna" - "Współpraca transgraniczna" krajów Meklemburgia - Pomorze Przednie / Brandenburgia i Rzeczpospolita Polska (Województwo Zachodniopomorskie) 2007-2013 , Gmina Pełczyce jako Partner Projektu zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na zapewnienie specjalistycznych usług tłumaczeniowych.


 

Pełczyce, dnia 13.08.2012 r.

 

GMINA PEŁCZYCE

ul. Rynek Bursztynowy 2

73-260 Pełczyce

 

 

………………………………

(nazwa i adres oferenta)

 

 

ZAPYTANIE OFERTOWE

 

 

W związku z realizacją projektu nr INT-10-0053 pn. Przystanie wraz z infrastrukturą towarzyszącą na szlakach wodnych w regionach Recknitz-Trebeltal (powiat Nordvorpommern) oraz gmina Pełczyce (Woj. Zachodniopomorskie) jak również rozbudowa schroniska młodzieżowego w gminie Grammendorf w Nehringen realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Celu 3 "Europejska Współpraca Terytorialna" - "Współpraca transgraniczna" krajów Meklemburgia - Pomorze Przednie / Brandenburgia i Rzeczpospolita Polska (Województwo Zachodniopomorskie) 2007-2013 , Gmina Pełczyce jako Partner Projektu zwraca się z prośbą o przedstawienie oferty cenowej na zapewnienie specjalistycznych usług tłumaczeniowych.

 

Zakres oferty:

- tłumaczenie z języka polskiego na język niemiecki oraz z języka niemieckiego na język polski dokumentów i wszelkiej korespondencji pisemnej oraz mailowej w ramach projektu

- tłumaczenie ustne na:

 • spotkaniach Partnerów w ramach projektu w Pełczycach (planuje się 2 spotkania
  1-dniowe i 2 spotkania 2-dniowe)

 • wymianach młodzieży w ramach projektu w Pełczycach (planuje się 2 wymiany
  3-dniowe)

 • wymianach fachowców w ramach projektu w Pełczycach (planuje się 2 wymiany
  3-dniowe)

 • wymianach kulturalnych w ramach projektu w Pełczycach (planuje się 2 wymiany
  3-dniowe)

- tłumaczenie strony internetowej dotyczącej realizowanego projektu

 

 

Usługa tłumaczenia pisemnego dokumentów będzie wykonywana w oparciu o bieżące potrzeby Zamawiającego w trakcie realizacji projektu. Wykonawca zobowiązany jest do tłumaczenia korespondencji niezwłocznie po jej otrzymaniu, natomiast innych dokumentów projektowych w terminie maksymalnie 3 dni roboczych od dnia otrzymania.

 

Termin wykonywania funkcji tłumacza projektu: od dnia podpisania umowy do dnia zakończenia realizacji projektu (przewidywany termin: 30.06.2014 r.)

 

Kryterium wyboru oferty:

Kryterium wyboru oferty jest cena -100%.Zaofertę najkorzystniejszą uważa się te, która zawiera najniższą cenę w porównaniu do ofert konkurencyjnych.

 

Termin złożenia oferty:

Uprzejmie prosimy o przysłanie oferty w wersji elektronicznej na adres mailowy: m.gryczynska@pelczyce.pl lub złożenie w siedzibie Zamawiającego: Gmina Pełczyce, ul. Rynek Bursztynowy 2, 73-260 Pełczyce.

Termin złożenia oferty do dnia 24 sierpnia 2012r.

 

Zapytanie stanowi element rozpoznania rynku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Współfinansowane przez Unię Europejską (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego)

Numer projektu: INT-10-0053

Tytuł projektu: Przystanie wraz z infrastrukturą towarzyszącą na szlakach wodnych w regionach Recknitz-Trebeltal (powiat Nordvorpommern) oraz gmina Pełczyce (Woj. Zachodniopomorskie) jak również rozbudowa schroniska młodzieżowego w gminie Grammendorf w Nehringen

 

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Celu 3 "Europejska Współpraca Terytorialna" - "Współpraca transgraniczna" krajów Meklemburgia - Pomorze Przednie / Brandenburgia i Rzeczpospolita Polska (Województwo Zachodniopomorskie) 2007-2013

 

 

 

 

 

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Krzyśko 13-08-2012 12:54
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 13-08-2012
Ostatnia aktualizacja: Maciej Krzyśko 22-08-2012 18:17