Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Pełczycach
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Obwieszczenie o wydaniu decyzji o umorzeniu postępowania w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla inwestycji polegającej na budowie budynku świetlicy wraz z niezbędna infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu na działce o nr ewid.: 40/26 obręb Krzynki, gmina Pełczyce.
2 O B W I E S Z C Z E N I E z dnia 13.01.2021 r. o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na: budowie budynku świetlicy wraz z niezbędna infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu na działce o nr ewid.: 68/1 obręb Krzynki, gmina Pełczyce.
3 Wykaz nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży
4 Zarządzenie Nr 6.2021 Burmistrza Pełczyc z dnia 12 stycznia 2021r. w sprawie zbycia nieruchomości.
5 Zarządzenie Nr 5.2021 Burmistrza Pełczyc z dnia 12 stycznia 2021r. w sprawie zbycia komunalnego lokalu mieszkalnego.
6 Zarządzenie Nr 4.2021 Burmistrza Pełczyc z dnia 12 stycznia 2021r. w sprawie zbycia nieruchomości.
7 Z3
8 Projekt decyzji o ustaleniu warunków zabudowy terenu dla inwestycji polegającej na budowie budynku rekreacyjnego wraz z zagospodarowaniem i towarzyszącą infrastrukturą techniczną na działce o nr ewid. 536 i części działek o nr ewid.: 557, 14/1 w obrębie Pełczyce, gmina Pełczyce.
9 O B W I E S Z C Z E N I E z dnia 12.01.2021 r. o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na: budowie budynku świetlicy wraz z niezbędna infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu na części działki o nr ewid.: 14 obręb Lubianka, gmina Pełczyce.
10 O B W I E S Z C Z E N I E z dnia 12.01.2021 r. o wszczęciu postępowania administracyjnego w sprawie wydania decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego dla zamierzenia inwestycyjnego polegającego na: budowie budynku świetlicy wraz z niezbędna infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu na działce o nr ewid.: 39 obręb Brzyczno, gmina Pełczyce.