Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Pełczycach
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Ogłoszenie w sprawie zgłaszania kandydatów do prac w komisji
2 Dokumenty 2022
3 Zarządzenie Nr 6.2022 Burmistrza Pełczyc z dnia 17 stycznia 2022 roku w sprawie ustalenia terminów rekrutacji w Miejsko-Gminnym Przedszkolu i oddziałach przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz do klas I w szkołach podstawowych na rok szkolny 2022/ 2023, dla których Gmina Pełczyce jest organem prowadzącym oraz podania do publicznej wiadomości kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym, a także dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełnienia tych kryteriów i liczby punktów możliwej do uzyskania za poszczególne kryteria.
4 Zarządzenie Nr 5.2022 Burmistrza Pełczyc z dnia 10 stycznia 2022 r. w sprawie ustalenia maksymalnego miesięcznego wynagrodzenia kierowników i dyrektorów jednostek organizacyjnych i zakładów budżetowych w Gminie Pełczyce.
5 Zarządzenie Nr 64.2021 Burmistrza Pełczyc z dnia 8 września 2021 r. w sprawie zmiany "Regulaminu świadczenia usług transportowych door- to- door w Gminie Pełczyce" w związku z realizacją projektu grantowego finansowanego ze środków PFRON pn. "Usługi indywidualnego transportu door- to- door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych" realizowanego w ramach Osi Priorytetowej II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym POWER 2014- 2020.
6 Zarządzenie Nr 83.2021 Burmistrza Pełczyc z dnia 4 listopada 2021 r. w sprawie zmiany "Regulaminu świadczenia usług transportowych door- to- door w Gminie Pełczyce" w związku z realizacją projektu grantowego finansowanego ze środków PFRON pn. "Usługi indywidualnego transportu door- to- door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych" realizowanego w ramach Osi Priorytetowej II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym POWER 2014- 2020.
7 Druki podatek rolny
8 Druki podatek od środków transportowych
9 Druki podatek od nieruchomości
10 Druki podatek leśny