Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Pełczycach
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Obwieszczenie z dnia 13.01.2015

RRO.6220.08.2014                                                                                      

Pełczyce; 13.01.2015 r.

 

 

OBWIESZCZENIE

 

      Podaje do publicznej wiadomości, że w Urzędzie Miejskim w Pełczycach (Referat Rolnictwa i Ochrony Środowiska) pokój nr 12 został złożony raport oddziaływania na środowisko  i przystąpiono do przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla inwestycji polegającej na „ Rozbiórce istniejącej i budowie nowej stacji uzdatniania wody w miejscowości Pełczyce oraz  budowie sieci wodociągowej rozdzielczej wraz z przyłączami na odcinku Bolewice-Kukadło- Płotno, budowie odcinków sieci wodociągowej wraz z przełączeniem istniejących przyłączy wodociągowych przy ul. Pionierów i Starogrodzkiej w m. Pełczyce oraz Sarnik, Jarosławsko, Krzynki, Jagów, Będargowo, gm. Pełczyce”.

       Informuje się, o możliwości zapoznania się z treścią raportu przez społeczeństwo oraz możliwości składania uwag i wniosków w wyżej wymienionym postępowaniu.

     Wnioski i uwagi można składać w formie pisemnej lub w formie elektronicznej e-mail: umig@pelczyce.pl w terminie 21 dni od daty ogłoszenia niniejszej informacji w Urzędzie Miejskim w Pełczycach w Referacie Rolnictwa i Ochrony Środowiska pok. 12, w którym również do wglądu jest raport oddziaływania na środowisko.

Postępowanie prowadzone jest na wniosek firmy: Biuro Inżynierskie  Budzisz Sp. z o.o. z siedzibą w Konikowie.

          Zgodnie z 77 ust.1 w związku z art. 71 ust. 1 i ust. 2, pkt. 2 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2013, poz. 1235 z zm.)      
Burmistrz Pełczyc zwrócił się do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Choszcznie oraz do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie o dokonanie uzgodnienia warunków realizacji przedsięwzięcia przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.

(Informacje o złożeniu raportu umieszczono na tablicy informacyjnej  Urzędu Miejskiego w Pełczycach, na stronie internetowej Urzędu Miejskiego - BIP- www.pelczyce.pl). 

 

BURMISTRZ

dr Mirosław Kluk

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Krzyśko 13-01-2015 18:46
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 13-01-2015
Ostatnia aktualizacja: - 13-01-2015 18:46