Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Pełczycach
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

Obwieszczenie z dnia 11.12.2014

RRO.6220.06.2014                                                                                      

Pełczyce; 11.12.2014 r.

 

OBWIESZCZENIE

 

      Podaje do publicznej wiadomości, że w Urzędzie Miejskim w Pełczycach (Referat Rolnictwa i Ochrony Środowiska) pokój nr 12 został złożony raport oddziaływania na środowisko inwestycji polegającej na„ Rozbudowie i przebudowie (modernizacji) oczyszczalni ścieków  w miejscowości Pełczyce oraz kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i tłocznej Sarnik -Łyskowo-Pełczyce, likwidacja oczyszczalni ścieków w miejscowości Sarnik, remont i modernizacja przepompowni ścieków na terenie Gminy Pełczyce.

Informuje się, o możliwości zapoznania się z treścią raportu oraz możliwości składania uwag i wniosków w wyżej wymienionym postępowaniu.

     Wnioski i uwagi można składać w formie pisemnej lub w formie elektronicznej e-mail: umig@pelczyce.pl w terminie 21 dni od daty ogłoszenia niniejszej informacji w Urzędzie Miejskim w Pełczycach w Referacie Rolnictwa i Ochrony Środowiska pok. 12, w którym również do wglądu jest raport oddziaływania na środowisko.

 

    Zgodnie z 77 ust.1 w związku z art. 71 ust. 1 i ust. 2, pkt. 2 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz ocenach oddziaływania na środowisko (Dz. U. z 2013, poz. 1235 z zm.) Burmistrz Pełczyc zwrócił się do Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Choszcznie oraz do Regionalnego Dyrektora Ochrony Środowiska w Szczecinie o dokonanie uzgodnienia warunków realizacji przedsięwzięcia przed wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.

 

(Informacje o złożeniu raportu umieszczono na tablicy informacyjnej  Urzędu Miejskiego w Pełczycach, na stronie internetowej Urzędu Miejskiego - BIP- bip.pelczyce.pl). 

                                                                                                                                

Burmistrz

dr Mirosław Kluk

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Maciej Krzyśko 12-12-2014 08:13
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 12-12-2014
Ostatnia aktualizacja: - 12-12-2014 08:13