System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.
eBoi
Jak załatwić sprawę?
Wyniki głosowań
Zatwierdzenie porządku obrad przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
12 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Daniel Świrski | za |
2 | Marek Jacek Sowiński | za |
3 | Sławomir Przyłucki | za |
4 | Adam Mońka | za |
5 | Ryszard Andrzej Kwieciński | za |
6 | Anna Kochanowicz | za |
7 | Michał Kasprzak | za |
8 | Teresa Bożena Kamionka | za |
9 | Barbara Jagiełło | za |
10 | Anna Dyc | za |
11 | Henryk Cybulski | za |
12 | Mirosława Urbaniak | za |
Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
12 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Daniel Świrski | za |
2 | Marek Jacek Sowiński | za |
3 | Sławomir Przyłucki | za |
4 | Adam Mońka | za |
5 | Ryszard Andrzej Kwieciński | za |
6 | Anna Kochanowicz | za |
7 | Michał Kasprzak | za |
8 | Teresa Bożena Kamionka | za |
9 | Barbara Jagiełło | za |
10 | Anna Dyc | za |
11 | Henryk Cybulski | za |
12 | Mirosława Urbaniak | za |
Projekt uchwały w sprawie zmiany budżetu (Projekt Nr 1) przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
12 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Daniel Świrski | za |
2 | Marek Jacek Sowiński | za |
3 | Sławomir Przyłucki | za |
4 | Adam Mońka | za |
5 | Ryszard Andrzej Kwieciński | za |
6 | Anna Kochanowicz | za |
7 | Michał Kasprzak | za |
8 | Teresa Bożena Kamionka | za |
9 | Barbara Jagiełło | za |
10 | Anna Dyc | za |
11 | Henryk Cybulski | za |
12 | Mirosława Urbaniak | za |
Projekt uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej (Projekt Nr 2) przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
12 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Daniel Świrski | za |
2 | Marek Jacek Sowiński | za |
3 | Sławomir Przyłucki | za |
4 | Adam Mońka | za |
5 | Ryszard Andrzej Kwieciński | za |
6 | Anna Kochanowicz | za |
7 | Michał Kasprzak | za |
8 | Teresa Bożena Kamionka | za |
9 | Barbara Jagiełło | za |
10 | Anna Dyc | za |
11 | Henryk Cybulski | za |
12 | Mirosława Urbaniak | za |
Projekt uchwały w sprawie zaciagnięcia pożyczki na wyprzedzające finansowanie kosztów kwalifikowalnych operacji realizowanej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskiech na lata 2014- 2020 pn. "Przebudowa świetlicy wiejskiej w Będargowie" (Projekt Nr 3) przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
12 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Daniel Świrski | za |
2 | Marek Jacek Sowiński | za |
3 | Sławomir Przyłucki | za |
4 | Adam Mońka | za |
5 | Ryszard Andrzej Kwieciński | za |
6 | Anna Kochanowicz | za |
7 | Michał Kasprzak | za |
8 | Teresa Bożena Kamionka | za |
9 | Barbara Jagiełło | za |
10 | Anna Dyc | za |
11 | Henryk Cybulski | za |
12 | Mirosława Urbaniak | za |
Projekt uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Województwu Zachodniopomorskiemu w 2019 i 2020 roku na realizację zadania pn.:"Budowa sieci tras rowerowych Pomorza Zachodniego trasa Pojezierzy Zachodnich etap II" (Projekt Nr 4) przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
12 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Daniel Świrski | za |
2 | Marek Jacek Sowiński | za |
3 | Sławomir Przyłucki | za |
4 | Adam Mońka | za |
5 | Ryszard Andrzej Kwieciński | za |
6 | Anna Kochanowicz | za |
7 | Michał Kasprzak | za |
8 | Teresa Bożena Kamionka | za |
9 | Barbara Jagiełło | za |
10 | Anna Dyc | za |
11 | Henryk Cybulski | za |
12 | Mirosława Urbaniak | za |
Projekt uchwały w sprawie wyboru ławników do Sądu Rejonowego w Choszcznie na kadencje 2020- 2023 (Projekt Nr 5) przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
12 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Daniel Świrski | za |
2 | Marek Jacek Sowiński | za |
3 | Sławomir Przyłucki | za |
4 | Adam Mońka | za |
5 | Ryszard Andrzej Kwieciński | za |
6 | Anna Kochanowicz | za |
7 | Michał Kasprzak | za |
8 | Teresa Bożena Kamionka | za |
9 | Barbara Jagiełło | za |
10 | Anna Dyc | za |
11 | Henryk Cybulski | za |
12 | Mirosława Urbaniak | za |
Projekt uchwały w sprawie Programu Współpracy na 2020 rok Gminy Pełczyce z organizacjami pozarządowymi i innymi uprawnionymi podmiotami prowadzacymi działalność pożytku publicznego /załącznik zamieszczony w BIP/ System Rada/Informacje/ (Projekt Nr 6) przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
12 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Daniel Świrski | za |
2 | Marek Jacek Sowiński | za |
3 | Sławomir Przyłucki | za |
4 | Adam Mońka | za |
5 | Ryszard Andrzej Kwieciński | za |
6 | Anna Kochanowicz | za |
7 | Michał Kasprzak | za |
8 | Teresa Bożena Kamionka | za |
9 | Barbara Jagiełło | za |
10 | Anna Dyc | za |
11 | Henryk Cybulski | za |
12 | Mirosława Urbaniak | za |
Projekt uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr XXXIII/221/2010 Rady Miejskiej w Pełczycach z dnia 11 lutego 2010 roku oraz uchwały Nr XXVI.211.2018 Rady Miejskiej w Pełczycach z dnia 7 czerwca 2018 r. w sprawie zatwierdzenia częściowej aktualizacji Planów Rozwoju Miejscowości dla miejscowości: Płotno, Lubianka i Krzynki na lata 2016- 2022 /załączniki zamieszczone w BIP/ System Rada/ Informacje/(Projekt Nr 7) przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
12 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Daniel Świrski | za |
2 | Marek Jacek Sowiński | za |
3 | Sławomir Przyłucki | za |
4 | Adam Mońka | za |
5 | Ryszard Andrzej Kwieciński | za |
6 | Anna Kochanowicz | za |
7 | Michał Kasprzak | za |
8 | Teresa Bożena Kamionka | za |
9 | Barbara Jagiełło | za |
10 | Anna Dyc | za |
11 | Henryk Cybulski | za |
12 | Mirosława Urbaniak | za |
Informacja z realizacji zadań oświatowych /informacja zamieszczona w BIP/Systemie Rada/Informacje/. przyjęto (w. zwykła)
Głosy za | Głosy wstrzymujące | Głosy przeciw |
---|---|---|
12 | 0 | 0 |
Nr | Imię i nazwisko | Głos |
---|---|---|
1 | Daniel Świrski | za |
2 | Marek Jacek Sowiński | za |
3 | Sławomir Przyłucki | za |
4 | Adam Mońka | za |
5 | Ryszard Andrzej Kwieciński | za |
6 | Anna Kochanowicz | za |
7 | Michał Kasprzak | za |
8 | Teresa Bożena Kamionka | za |
9 | Barbara Jagiełło | za |
10 | Anna Dyc | za |
11 | Henryk Cybulski | za |
12 | Mirosława Urbaniak | za |
Metadane - wyciąg z rejestru zmian
Akcja | Osoba | Data |
---|---|---|
Dodanie dokumentu: | ||
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: | ||
Ostatnia aktualizacja: |